میکروفن یقه‌ای GA141

میکروفن یقه‌ای برای ضبط صدا با موبایل، کامپیوتر و دوربین بدون نیاز به باتری

 

این میکروفون یقه‌ای گزینه‌ای بسیار مناسب برای مدرس‌ها و تولیدکنندگان محتوا است. شما می‌توانید میکروفن را به‌صورت مستقیم به موبایل وصل کنید و صدا را با کیفیتی بسیار خوب ضبط کنید. این میکروفن همراه مبدلی برای اتصال به کامپیوتر، دوربین عکاسی یا فیلم‌برداری ارائه می‌شود.

با این میکروفن هم می‌توانید صوت را از طریق موبایل ضبط کنید و هم بدون نیاز به باتری و فقط با یک مبدل آن را به انواع دوربین‌های DSLR، دوربین‌های فیلم‌برداری و کامپیوترها و لپ‌تاپ‌هایی وصل کنید که جک ورودی ۳٫۵mm میکروفن دارند.

قابلیت حذف نویز این میکروفن باعث می‌شود صدا را تمیز و با کیفیت ضبط کنید. کاربرد این میکروفن بیشتر در محیط‌های بدون حرکت است. مدرس‌ها می‌توانند از این میکروفن برای ضبط محصولات آموزشی استفاده کنند. این میکروفن توسط ویندوز شناسایی می‌شود. این میکروفن یقه‌ای در محیط‌هایی مثل Camtasia Studio، Ocam و همچنین در پلتفرمهای وبیناری مانند Clickmeeting، Zoom، Google meet، Skype و … قابل استفاده است.

مزیت این میکروفن به میکروفن‌های مشابه این است که برای اتصال به دوربین یا کامپیوتر نیازی به باتری ندارید و نگران اتمام باتری هنگام ضبط برنامه یا وبینار نخواهید بود.

مشاهده مشخصات فنی و تهیه این میکروفون حرفه‌ای و بی‌نظیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *