لطفاً قبل از شرکت در قرعه کشی دریافت کد تخفیف توضیحات را بخونید تا به مشکل بر نخورید.

 احتمالاً شما هم به این فکر کردید که وقتی می‌خواهید از یک جایی خرید کنید بتوانید آن کالا یا خدمات را با استفاده از کد تخفیف خریداری کنید.  دیجینتو جایی است که شما می توانید با شرکت در قرعه کشی کد تخفیف مخصوص خودتون را دریافت کنید.

 با کلیک کردن روی این لینک وارد سایت فروشنده می شوید و به همین راحتی می توانید کالای خدمات خودتون رو با استفاده از کد تخفیف تهیه کنید. مطمئن باشید که کد تخفیف که در قرعه کشی برنده می شوید درست است و می توانید از سایت فروشنده تخفیف دریافت کنید .

شما میتوانید کد دریافتی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا دوستانتان نیز بتوانند از سایت  فروشنده مربوطه  اقدام به خرید کنند.

بهتر است بدانید کدهایی که در دیجینتو قرار می گیرند کاملا اختصاصی است و شما جای دیگر نمی‌توانید  این کد ها را پیدا کنید. این کد ها مرتباً در حال آپدیت شدن هستند .  شما می توانید از دیجینتو کدتخفیف  جدیدی را دریافت کنید.  با به اشتراک گذاشتن کد بین دوستانتان می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

بارگذاری تصویر...

نحوه شرکت در قرعه کشی:

هر کاربر دارای ایمیل معتبر می باشد می تواند در قرعه کشی دیجینتو شرکت کنند پیشنهاد می شود از سرویس های ایمیل معتبری مانند جیمیل و یاهو استفاده شود .

 شرکت در قرعه کشی بسیار ساده است. شما با انتخاب دکمه شرکت در قرعه کشی ،در قرعه کشی  ما شرکت می کنید و کد تخفیف برنده بشوید. فقط  باید ایمیل خود را وارد کنید و پس از تایید ، قرعه کشی انجام میشود. نتیحه به شما ایمیل خواهد شد. 

شرکت در قرعه‌کشی
نحوه شرکت در قرعه کشی کوپن تخفیف
قوانین استفاده از کد تخفیف

قوانین دیجینتو برای دریافت کد تخفیف :

  •  به ازای هر ایمیل فقط یک کاربر میتواند در قرعه کشی شرکت کند.
  •  در صورت شناسایی تقلب ، کاربر امکان شرکت در قرعه کشی  را نخواهد داشت.

 لطفاً دیجینتو را به همه دوستان خود معرفی کنید تا آنها بتوانند از خدمات ما استفاده کنند.